Drodzy Rodzice, już 1 września rozpoczynamy kolejny rok przedszkolny – zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE ORGANIZACYJNE  DLA RODZICÓW DZIECI,  KTÓRE PO RAZ PIERWSZY BĘDĄ UCZĘSZCZAŁY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA. SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ  W PONIEDZIAŁEK 31.08.2020 r. GODZ. 17.00. w sali gimnastycznej szkoły. Wejście od strony boiska sportowego przy ulicy Czarnowiejskiej. (spotkanie nie jest obowiązkowe).

Z troski o zdrowie nas wszystkich prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad reżimu sanitarnego ( maseczki, dezynfekcja rąk przy wejściu, dystans społeczny).

Szczegółowe informacje o zasadach obowiązujących w naszym Przedszkolu  będą umieszczane sukcesywnie na stronie internetowej oraz  przekazywane przez wychowawców poszczególnych grup.

Ramowy rozkład dnia dla poszczególnych grup wiekowych znajduje się w zakładce “O PRZEDSZKOLU” zachęcamy do zapoznania.

W celu sprawnej organizacji pracy przedszkola od 1 września zapraszamy dzieci do przychodzenia do przedszkola od godziny 7.00 do 8.00.

Od godziny  8.00 codziennie rozpoczynamy realizację podstawy programowej. Prosimy aby dzieci miały obuwie zamienne (pantofle) oraz ubranie stosowne do pogody (m.in.nakrycie głowy).

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi wytycznymi GIS z dnia 25 sierpnia 2020r.:

Do zobaczenia 🙂