Ślubowanie Przedszkolaków

31 października 2019 r. był wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu – odbyła się bowiem uroczystość – Ślubowanie Przedszkolaka. Okres adaptacji się zakończył i nadszedł czas, by oficjalnie przyjąć dzieci w poczet pełnoprawnych przedszkolaków.Uroczystość ślubowania, to bardzo ważne wydarzenie w życiu przedszkolaków. Przygotowania do tego wydarzenia trwały od początku roku szkolnego. W uroczystości brali udział Burmistrz Brzeska – Tomasz Latocha, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu – Józef Cierniak, radna Rady Miasta – Barbara Borowiecka, dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego – Urszula Białka, wicedyrektor – Ewa Łupińska-Toroń, nauczyciele, rodzice oraz najważniejsi – przedszkolaki. Odświętny strój i ozdobne opaski – symbole przynależności do grupy, a także wystrój sali sprawiły, że zostaliśmy wprowadzeni w podniosły nastrój. Po występach artystycznych przygotowanych przez grupę 0B przyszła pora na uroczyste ślubowanie.  Dzieci obiecały być dzielnymi przedszkolakami i dobrymi kolegami, nie grymasić, zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy. Rodzice maluchów z dumą i wzruszeniem obserwowali swoje pociechy.

Wspaniałe zdjęcia udostępnił nam Urząd Miasta Brzeska. Zapraszamy do oglądania galerii.